Costuleni

Informatie Utila

« Older   Newer »
  Share  
vladislav_g
icon1  view post Posted on 20/2/2009, 22:07




Dupa cum stiti probabil o perioada lunga saitul a disparut, nu mai era onlain, sponsorul nu a vrut sa mai plateasca ^_^ .
Acum din data de 20 februari 2009 a reaparut din nou cu domeniu www.costuleni.md
In acest an sper ca a promis domnul Iurie Chirinciuc o sa sponsorizeze acest dominiu si acest host timp de un an, adica a fost deja platit si e valabil pina in 20 februarie 2010.
La anul nu se stie ce va fi...

Eu propun cine vrea in schimbul unui e-mail personalizat de ex. [email protected] sa achitam cite o 100 de lei pe an.

Costul total al saitului dominiu + host a ajuns la un total de 910 lei anual.
Sunt disponibile 10 e-mailuri care le pot personaliza pentru public.
cine e interesat sa scrie pe [email protected] sau pe e-mailul meu personalizat [email protected]



 
Top
Cipy_Biker
view post Posted on 23/6/2011, 17:09




Sper ca de acum inainte sa nu mai existe perioade de "hibernare" a site-ului si sa ramina mereu accesibil.

De pe 10 mai 2011 am schimbat din nou domeniul site-ului, acesta devenind Costuleni.com.

Domnul Chirinciuc nu s-a tinut de cuvint si nu a platit host-ul si domeniul, insa asta nu ne-a oprit sa o facem noi, din propriile resurse.

In ceea ce priveste e-mail-urile, acestea le vom atribui (gratuit) celor ce vor sa se implice in dezvoltarea si intretinerea site-ului. Astfel obtinind o casuta postala de genul [email protected] cu o capacitate de pina la 2 Gb.

Doritorii scriu pe adresa [email protected] sau ma contacteaza direct din rubrica Contact a site-ului.


 
Top
1 replies since 20/2/2009, 22:07   133 views
  Share